ion

به مناسبت ماه رمضان محصولات فرآوری شده، بسته بندی، شناسنامه دار و دارای قیمت مصرف‌کننده مندرج روی کالاهای عرضه شده در همه میادین و بازارهای میوه و تره بار سازمان مدیریت میادین بین ۷ تا ۲۰ درصد تخفیف خواهند داشت.

ایران آنلاین /مدیرعامل سازمان مدیریت میادین با اشاره به موفقیت طرح تخفیفات نوروزی و درخواست اجرای این طرح در ماه مبارک رمضان از سوی سازمان بازرسی و معاونت خدمات شهری شهرداری تهران اظهار داشت: در حمایت از سبد خانوار و تکریم روزه داران، طرح تخفیفات ویژه ماه مبارک رمضان اجرا می‌شود.

همچنین با توجه به اینکه تکریم شهروندان یکی از مهم‌ترین اولویت‌های سازمان است، لازم است در این خصوص برای کارگران کلاس‌های آموزشی ویژه‌ای ترتیب داده شود بویژه بایدبر تکریم بیشتر و برخورد مناسب با روزه داران تأکید شود.
وی گفت: به مناسبت این ایام محصولات فرآوری شده، بسته بندی، شناسنامه دار و دارای قیمت مصرف‌کننده مندرج روی کالاهای عرضه شده در همه میادین و بازارهای میوه و تره بار سازمان مدیریت میادین بین ۷ تا ۲۰ درصد تخفیف خواهند داشت.
مدیرعامل سازمان مدیریت میادین در مورد سایر کالاها اظهار داشت: این دسته از کالاها با توجه به قیمت‌های درج شده در فاکتورها شامل تخفیفات ویژه‌ای می‌شوند.
رحیمی به‌ ضرورت صرفه‌جویی اشاره کرد و افزود: باید تلاش شود در حامل‌های انرژی و منابع سازمانی حداکثر صرفه‌جویی و بهره‌برداری صورت گیرد. مدیران موفق در این زمینه مورد تشویق قرار می‌گیرند.
وی با اشاره به اینکه بخشی از مراجعان به میادین و بازارهای میوه و تره بار افراد سالمند هستند، گفت: برای تکریم سالمندان و ایجاد شرایط رفاهی بیشتر برای شهروندان، لازم است به مبلمان فضای میادین و بازارها توجه ویژه‌ای شود، چنانکه این موضوع از درخواست‌های شهروندان نیز است.

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.