ion

برای نخستین بار در وسط شانزه لیزه شهرپاریس یک سینمای فضای باز دراول ژوییه ۲۰۱۸ ، ایجاد خواهد شد و فیلم بنمایش در خواهد آمد. از آن‌جا که پاریس اولین شهر جهان بوده که درسال ۱۸۹۵ سالن سینمای عمومی به راه انداخته بود؛ همواره بدنبال ابتکاراتی در این زمینه بود است.

ایران آنلاین /بر همین اساس مسئولان شهر اعلام کردند که یک پرده بزرگ به وسعت ۱۸۰ متر مربع درخیابان شانزه لیزه ساعت ۱۱ شب برپا خواهد شد. تا برای مردم درفضای باز فیلم نشان دهند.

این نمایش استثنایی با همکاری مرکز ملی سینما ، شهرداری پاریس ویک کمپانی بزرگ فیلمسازی فرانسوی انجام خواهد شد. فیلمی که قرار است برای ۱۷۰۰ نفر تماشاگر بنمایش درآید از میان سه اثر مشهور سینمای فرانسه خواهد بود و از امروز مردم با دادن رای روی سایت شهرداری یک فیلم را انتخاب می‌کنند.

این فیلم یکی از محصولات کمپانی گومون خواهد بود که این کمپانی از همان ابتدای تاریخ سینما در فرانسه فعال بوده است. اسم فیلمی که قرار است نمایش داده شود روز یکم تیر ماه ۹۷ (۲۲ ژوئن) از طریق رسانه ها اعلام خواهد شد.

خیابان شانزه لیزه بعنوان زیباترین خیابان جهان لقب گرفته و نمایش یک فیلم در فضای باز ابتکاری بکر و پرسروصدا خواهد بود./سینما سینما

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.