چهارشنبه، ۰۶ تیر ۱۴۰۳ آخرین‌ها پرونده‌ها
وب‌سایت روزنامه ایرانوب‌سایت روزنامه ایران
صفحه نخست اقتصاد فرهنگ سیاست جامعه ورزش بین‌الملل استان‌ها چندرسانه‌ای تصاویر یادداشت‌ها mdi-magnify mdi-brightness-{{ $vuetify.theme.current.dark ? '4' : '7' }}
صفحه اصلی mdi-chevron-left استان‌ها mdi-chevron-left پرداخت ۱۷۳ هزار میلیارد ریال تسهیلات توسط بانک سپه بازگشت

پرداخت ۱۷۳ هزار میلیارد ریال تسهیلات توسط بانک سپه

دانلود

به گزارش ایران آنلاین، بانک سپه در هفت‌ماه نخست سال جاری مبلغ 173 هزار و 318 میلیارد و 459 میلیون ریال در قالب 123 هزار و578 فقره تسهیلات خرد به بخش‌های ازدواج، فرزندآوری، قرض‌الحسنه خوداشتغالی، مسکن، حوادث قهری و سایر تسهیلات حمایتی اختصاص داده است.

این بانک در راستای اجرای تکالیف ابلاغی بانک مرکزی جمعاً به 68 هزار و682 پرونده میزان 95 هزار و 220 میلیارد و 380 میلیون ریال تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج و فرزندآوری با کارمزد 4 درصد در هفت‌ماه نخست سال جاری پرداخت کرده است.

بانک سپه به میزان 34 هزار و 866 میلیارد و 682 میلیون ریال در قالب 26 هزار و 993 فقره پرونده تسهیلاتی قرض‌الحسنه خوداشتغالی به معرفی‌شدگان کمیته امداد امام(ره)، بهزیستی، صندوق نوآوری و شکوفایی و بنیاد برکت، استانداری‌ها و خوداشتغالی زندانیان در مدت مورد اشاره اختصاص داده است.

این بانک همچنین مبلغ 32 هزار و 696 میلیارد و 168 میلیون ریال را به 19هزار و 755 فقره پرونده به تسهیلات در قالب طرح قانون جهش مسکن «بهسازی و نوسازی مسکن روستایی»، ساخت و خرید مسکن آزادگان، جانبازان و خانواده شهداء و نیز مبلغ 5 هزار و 217 میلیارد و 266 میلیون ریال را به تسهیلات حمایتی ودیعه، ساخت یا خرید مسکن در قالب 108 فقره پرونده به معرفی شدگان نیروهای مسلح طی مدت مذکور پرداخت کرده است.

در همین راستا بانک سپه ارائه تسهیلات حمایتی خود در قالب کمک هزینه تحصیلی، ایجاد نیروگاه‌های خورشیدی و ... را به میزان 4 هزار و 389 میلیارد و 932 میلیون ریال طبق قانون به 7 هزار و 408 فقره پرونده واجدین شرایط معرفی‌شده از سوی کمیته امداد امام(ره) و بهزیستی پرداخت کرده است.

این بانک طی مدت مورد اشاره مبلغ 507 میلیارد و 434 میلیون ریال را به تسهیلات حمایتی حوادث قهری در قالب 557 فقره پرونده در استان‌های خوزستان، کهگیلویه و بویراحمد، چهامحال ‌و بختیاری و هرمزگان اختصاص داده است.

بانک سپه همچنین در مدت مورد اشاره مبلغ 420 میلیارد و 128 میلیون ریال به 75 فقره پرونده به طرح‌های تسهیلاتی در قالب تکمیل پروژه‌های گازرسانی استان هرمزگان و ساخت یا خرید مسکن اعضای هیات علمی، قضات، نخبگان پرداخت کرده است.

انتهای پیام/

mdi-tag بانک سپه mdi-tag تسهیلات
mdi-content-copymdi-share-variantاشتراک‌گذاریmdi-printerپرینت خبر
mdi-transit-connection-horizontal بیشتر بخوانید

تعطیلی مجدد پروژه راه‌آهن لرستان

mdi-calendar ۲۷ اسفند - ۱۵:۲۵

فرمانده مرزبانی فراجا:

نظارت بر مناطق حساس کشور با هوشمندسازی

mdi-calendar ۲۷ اسفند - ۱۴:۱۷

عملیات امدادی در سیل سیستان و بلوچستان پایان یافت

mdi-calendar ۲۷ اسفند - ۱۱:۲۴

کمک‌های مردمی استان کهگیلویه و بویراحمد به سیستان و بلوچستان

mdi-calendar ۲۷ اسفند - ۰۹:۵۰
mdi-comment-outline دیدگاه‌ها {{ submitCommentForm ? 'انصراف' : 'ارسال دیدگاه' }}
۰منتشر شده
۰در انتظار تأیید
۰غیر قابل انتشار
دانلود
mdi-information-outline اطلاعات خبر
mdi-barcode کد خبر
33065
mdi-shape سرویس
استان‌ها
mdi-calendar تاریخ انتشار
۱۴:۴۰:۱۷ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۵
mdi-update آخرین به‌روز رسانی
۲۱:۲۲:۰۷ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۵
mdi-comment تعداد دیدگاه
۰
{{ snackbarText }}
mdi-magnify جست‌وجو
جست‌وجو